Najväčší výber riflí z prémiových značiek na Slovensku.

Najlepšie riflové značky na svete

Svetové módne trendy sa neustále menia preto že nové produkty a štýly prichádzajú na trh v pravidelných intervaloch. V takýchto časoch jediná vec ktorá nevyšla z módy sú rifle.

Rifle sú konkrétny typ nohavíc, ktoré si medzi ľuďmi získali obrovskú popularitu. Rifle sú obľúbenou variantou všetkých ľudí bez ohľadu na pohlavie alebo vek. Nájdenie správnych riflí ktoré Vám dokonale sadnú je vyčerpávajúce ale stojí za to. Netreba zabúdať na kvalitu, ktorú reprezentujú najznámejší výrobcovia a predajcovia riflí na svete. Najdôležitejším faktorom má byť zóna komfortu a to aj v prípade, že musíte dať pár eur naviac.

Značky ktoré sú overené časom Vám dokážu ponúknuť maximálny komfort. Poďme si predstaviť tie najznámejšie z nich.

LEVIS

Levis je jednou z najpopulárnejších a najpredávanejších značiek riflí na svete. Táto značka veteránskych riflí bola schopná vytvoriť si svoje charakteristické miesto v odevnom priemysle a veľa ľudí ju vníma ako symbol.

Levis je spoločnosť amerického pôvodu, ktorá bola založená v roku 1853 zakladateľom Levi Straussom. Sieť značky Levis na medzinárodnom trhu tvorí niekoľko tisíc obchodov. Levis sídli v San Franciscu v Spojených štátoch Amerických.

Levis sa spája s odevným priemyslom hlavne kvôli výrobe riflí pre mužov a ženy rôzneho veku a veľkostí. Samozrejmosťou sú varianty ako napríklad rovný strih, tenký strih, uvoľnené rifle, zúžené rifle atď.

WRANGLER

Wrangler je často popisovaný ako super riflová značka z dôvodu vynikajúcich tvarov a štýlového vzhľadu riflí ktoré vyrába. Wrangler navrhuje rifle podlá moderných trendov a vintage módy. Značka má na zadnom vrecku popis „W“, ktorý dodáva osobitný, originálny a elegantný vzhľad.

Wrangler je spoločnosť amerického pôvodu ktorá bola založená v roku 1904 zakladateľom CC Hudsonom. Pôsobí ako dcérska spoločnosť svojej materskej spoločnosti VF Corporation. Značka má sídlo v Greensborov v USA.

Wrangler je ikonická spoločnosť spojená s odevným priemyslom hlavne vďaka výrobe riflí a riflových odevov. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom niekoľko kolekcií ako 20X, Riggs a Aura.

LEE

Pohodlné a odolné sú prídavné mená ktoré sa často používajú na označenie populárnej značky riflí Lee Jeans. Spoločnosť venovala osobitnú pozornosť kvalite, inovatívnej produktovej rade, brendingu a spokojnosti svojich zákazníkov.

Lee Jeans je značka amerického pôvodu, ktorú založil v roku 1889 jej zakladateľ Henry David Lee. Pôsobí ako dcérska spoločnosť svojej materskej spoločnosti VF Corporation. Značka riadi svoju činnosť z Marriam v Kansase v USA.

Lee Jeans je priekopnícka značka spojená s odevným priemyslom pretože sa zaoberá výrobou riflí a maloobchodným predajom odevov pre voľný čas. Značka ponúka svoju produktovú radu pre mužov aj ženy.

PEPE JEANS

Pepe Jeans sú luxusné, moderné, štýlové a zároveň odolné rifle. Úžasné a pohodlné nosenie rovnako ako prijateľná cena z nich robí obľúbenú značku riflí medzi ľuďmi.

Pepe Jeans založil v roku 1973 v Londýne spoluzakladatelia Arun, Nitin a Milan Shah. V roku 2015 sa stali dcérskou značkou spoločnosti L Capital Asia a M1. Spoločnosť otvorila obchody v niekoľkých krajinách a svoju činnosť riadi z ústredia v Saint Feliu de Llobregat v Španielsku.

Pepe Jeans s spájaný s odevným priemyslom, preto že sa zaoberá výrobou riflí na bežné nosenie a riflových odevov rôznych trendov.